Kurumsal

Şirketimizin kurucusu Ş.Ziya Algan müteahhitlik hizmetlerine 1971 tarihinde başlamış olup bu zamana kadar çeşitli başarılara imza atmıştır.Şu anda kurucu ortağı olduğu Alganlar İnşaat Turizm  Ticaret LTD.ŞTİ ile iş hayatına devam etmektedir. ALGANLAR İnşaat Adana'nın çeşitli bölgelerinde konut inşaatı,okullar,resmi binalar ve özel konut  alanında bir çok örnek projeye imza atma başarısı göstermiş ve yapılan konutlarda  estetik,  konfor ve kaliteyle birleştirerek, yaşam alanlarını müşterilerinin beğenisine sunmuştur.Bunun yanı sıra Şirketimizin faaliyet konuları arasında akaryakıt istasyonu işletmeciliği,tuğla imalatı,güvenlik sistemleri ithalat ve ihracatı ,inşaat müteahhitliği vardır. Herzaman kalite uygun fiyat politikasıyla en iyi hizmeti vermek için çaba sarfetmiştir. Üretilen yapılarda kalite ve güvenliğe verdiği önemle inşaat sektöründe hak ettiği başarıyı yakalamıştır. Hedefi sürekli kendini geliştirmek olan ALGANLAR İnşaat uzman kadrosu, deneyimi ve güven dolu geçmişiyle sektöre hizmet vermeye devam etmektedir. Gerçekleştirdiği projelerde sürekli takip ve denetim ve çevreye vermiş olduğu değer  ALGANLAR İnşaatın şirket politikası haline gelmiştir.

 

VİZYONUMUZ

Geçmişimizden aldığımız bilgi ve deneyimi, güçlü işbirlikleri, nitelikli insan kaynağı ve yenilikçi yaklaşımla birleştirerek Adana'nın en çok tercih edilen yaşam alanı geliştirici şirketleri arasında olmak temel vizyonumuzdur. Kalite ve müşteri memnuniyeti sorumluluklarımızın başında gelir. Çevre bizim için önemlidir; çevreye zarar vermeden taahhütlerimizi yerine getirmeye gayret gösteririz. İş sağlığı ve güvenliği bizim için olmazsa olmazlardandır.

 

STRATEJİLERİMİZ

Yenilikçilik:  Her zaman yeniliğe açık olmak, hem sektörel hem kurumsal tüm yeni gelişmeleri yakından izlemek başarıda en önemli etkenlerden biridir.

Güvenilirlik: Konut gibi kalıcı değerler üreten bir grup olarak güvenilirlik birinci derecede önemlidir ve Alganlar  İnşaat LTD.ŞTİ. bu alanda maksimum özveri ile güvenirliliğini en üst düzeye çıkarmak için çalışmaktadır.